NIEINWAZYJNE ODMŁADZANIE SKÓRY?
Z LASEREM FRAKCYJNYM CLEAR&BRILLIANT TO MOŻLIWE

L aser frakcyjny Clear+Brilliant firmy Solta Medical to innowacyjne narzędzie do przeprowadzania skutecznych zabiegów odmładzania. Podczas badań klinicznych 100% pacjentów wyraziło zadowolenie z przeprowadzonego zabiegu i zauważyło znaczną poprawę stanu skóry.
Efekt działania laserowego resurfacing'u potwierdzają również znane gwiazdy Hollywood, takie jak Kim Kardashian, Jennifer Aniston czy Jennifer Jopez.

Clear+Brilliant to naturalny zabieg laserowego odmładzania! Laser Fraxel polecany jest również przez magazyn Vogue

Zasada działania

Clear&Brillant jest laserem, który działając od wewnątrz wnika w strukturę skóry nadając jej zdrowy, bardziej promienny wygląd. Zabieg polega na jednoczesnym wygładzeniu i odmłodzeniu skóry w całkowicie naturalny sposób. Energia oddziałuje na niewielki obszar ciała, aktywując zachodzenie w nim procesów regeneracyjnych. Uszkodzone miejsca zostają szybko zastąpione nową, młodziej wyglądającą tkanką.

Terapia doskonale złuszcza również naskórek, przez co redukuje przebarwienia. Często używany jest w przerwach pomiędzy ostrzykiwaniem, a bardziej inwazyjnymi metodami.
Clear + Brilliant pomoże uzyskać:

  • resurfacing skóry
  • rodnowioną, bardziej miękką i gładszą strukturę skóry
  • naturalny lifting i zagęszczenie skóry
  • wyraźną poprawę kolorytu
  • zmniejszenie przebarwień, zmarszczek i blizn potrądzikowych
  • znaczną redukcję rozszerzonych porów

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:


Jak wygląda terapia laserem frakcyjnym?
Laser oddziałuje na mikroskopijnej wielkości obszary skórne. Tym samym powoduje zachodzenie w skórze procesów regeneracyjnych, odbudowę kolagenu i zastąpienie jej uszkodzonych fragmentów zdrową, młodszą tkanką. Terapia laserem frakcyjnym doskonale złuszcza naskórek, redukuje przebarwienia i odmładza skórę, dzięki temu uzyskujemy promienny wygląd.
Dla kogo rekomendowany jest zabieg?
Niezależnie od wieku i rodzaju skóry, każdy pacjent może skorzystać z jego doskonałego działania, zlikwidować oznaki starzenia, pozbyć się niedoskonałości bez skutków ubocznych i ingerencji chirurga. Zabieg laserem frakcyjnym Clear&Brilliant rekomendowany jest zatem dla wszystkich osób, które pragną zachować młody wygląd skóry lub wpłynąć na jej polepszenie.
Czy zabieg jest bezpieczny?
Zabieg laserem frakcyjnym Clear+Brilliant wykonywany jest w naszej Klinice wyłącznie przez odpowiednio przeszkolonych specjalistów. Dzięki temu jest całkowicie bezpieczny. Kosmetolog skutecznie oceni stan naskórka i dobierze taki rodzaj terapii, który będzie optymalny dla pacjenta. Efekty widoczne są natychmiast, a z dnia na dzień coraz bardziej postępują. Po zabiegu nie trzeba przechodzić rekonwalescencji, co umożliwia szybki powrót do codziennych zajęć.
Ile zabiegów należy wykonać?
Już po pierwszym zabiegu pacjenci widzą ogromną poprawę stanu skóry, staje się ona bardziej napięta i promienna. Najlepsze efekty uzyskuje się jednak po serii 3-5 zabiegów przeprowadzanych co 4 tygodnie.

Laser frakcyjny Clear+Brilliant otrzymał certyfikat CE.

Zabiegi wykonywane z wykorzystaniem lasera Clear+Brilliant dają najbardziej zauważalne korzyści estetyczne dla naszych pacjentów. U pacjentów, u których występują zmiany struktury skóry i porów bez widocznych przebarwień zabieg wykonywany jest głowicą podstawową Clear+Brilliant. Natomiast u osób ze znacznymi nierównościami i przebarwieniami na powierzchni skóry, ale za to bez zmian w strukturze, wykorzystujemy głowicę Perméa. W przypadku zmian kolorystycznych i strukturalnych stosujemy po kilka zabiegów każdą głowicą. Zapewniamy pacjentom najlepsze możliwe efekty.

Jeffrey S.Dover, lek.med. dermatolog, Chestnut Hill, MA, USA