strona główna
Depilacja laserowa
Depilacja laserowa przed i po
Laserowe usuwanie owłosienia
Depilacja laserowa przeciwskazania
Depilacja laserowa czesto zadawane pytania
Zamykanie naczynek
Kosmetyka
Cennik
Promocje
Oddziały
O nas
Kontakt
 

Button Dodaj Opinie

Depilacja laserowa

Dlaczego wybrać depilację laserową?


Depilacja laserowa - urządzenie LightSheer O wyborze depilacji laserowej decyduje przede wszystkim trwałość zabiegu usuwania owłosienia. Inne powszechnie wykorzystywane sposoby - w tym golenie i wyrywanie włosków za pomocą depilatorów, pęsety lub plastrów woskowych - są metodami o krótkim działaniu, koniecznymi do częstego powtarzania. Dzięki nim można wyłącznie opóźnić moment ponownego wyrośnięcia włosa, natomiast tylko laser pozwala na zapobiegnięcie jego wyrastania w danym miejscu na stałe.

W jaki sposób działa depilacja laserem?
Depilowanie laserem przy użyciu urządzenia LightSheerIstotą działania lasera na mieszek włosowy jest zjawisko selektywnej fototermolizy. Światło lasera - pochłaniane jest wybiórczo przez struktury mieszka włosowego zawierające melaninę - zamieniane jest na ciepło, które niszczy elementy włosa odpowiedzialne za jego wzrost, powodując trwałą utratę włosa i destrukcję mieszka. Jak wykazały badania, to zjawisko jest najskuteczniejsze dla włosów znajdujących się w fazie aktywnego wzrostu (anagen). Pozostałe okresy wzrostowe naszych włosów - faza zaniku (katagen) i spoczynku (telogen) są "nieme" na działanie lasera. Stąd potrzeba wykonania minimum trzech zabiegów, powtarzanych w odstępach średnio 4-12 tygodniowych.


Czy taka depilacja jest bezpieczna?

Depilacja laserowa - urządzenie LightSheerTak, jest to metoda całkowicie bezpieczna i bezinwazyjna. Nasz wykwalifikowany i doświadczony personel przeszedł specjalistyczne szkolenie przeprowadzone przez producenta, udokumentowane certyfikatem. Aby zapewnić najwyższy stopień bezpieczeństwa laser LightSheer został zaopatrzony w unikalny system chłodzenia ChillTip. Wykonana z szafiru powierzchnia głowicy chroni i chłodzi skórę przed, w czasie i po impulsie lasera. Kombinacja intensywnego chłodzenia, barwy światła oraz parametrów impulsu pozwala na bezpieczne i efektywne wykonywanie zabiegów na wszystkich typach skóry. Posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez amerykański Urząd ds. Żywności i Leków FDA, honorowany na całym świecie oraz certyfikaty odpowiednich instytucji europejskich, w tym ISO 9001.

Zobacz ciekawe artykuły

 

Centrum Depilacji Laserowej

ul. Marcelińska 96c
60-324 Poznań